فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد هستم. کارشناسی ارشدم رو از طریق استعداد 



x

فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد هستم. کارشناسی ارشدم رو از طریق استعداد



... و در جمع نمی تونم صحبت کنم و از صحبت کردن می ترسم لطفا کمکم کنید تا بر این ...
... هستم و هیچ دوستی ندارم نه در فامیل نه در آشنا نه در خانواده و رنح میبرم ...
... راحتی کنم و حرفم را بد ...
... 20 ساله هستم از لهجه تركی رنج می برم من در تلفظ "گ" و "ق" مشكل دارم به طوری ...
... دارم که فوق العاده به برخی رفتارهای افراد حساسیت نشان میدهد از جمله طرز ...
... ضعیفه یعنی خیلی کمرو هستم و اعتماد به نفسم هم ضعیفه اصلا دوست ندارم این ...

... زندگی داده اند و هم ...
... و جهانی شدن ارتباطات ، فهم کدام یک از علائم ظهور حضرت مهدی را آسان کرده ...
... می با ...
... مقدس جمكران چیست چرا باب شده كه 40 سه شنبه باید به آنجا رفت آیا این خرافه ...
... از یاران و منتظران واقعی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف باشیم؟ ...
... یار واقعی امام زمان کیست؟ ...
حمایت از ما | مشهدهاست
`

فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد هستم. کارشناسی ارشدم رو از طریق استعداد




با سلام و احترام
من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد هستم. کارشناسی ارشدم رو از طریق استعداد درخشان و بدون آزمون قبول شدم. 3 سوال داشتم.
1- اگر شرایط علمی (منظور امتیاز کافی) برای پذیرش دکتری بدون آزمون استعداد درخشان رو داشته باشم، باتوجه به اینکه در مقطع ارشد، از طریق استعداد درخشان قبول شدم، آیا در مقطع دکتری نیز می توانم از طریق استعداد درخشان و بدون آزمون پذیرش شوم؟
2- من ارشدم رو 5 ترمه به اتمام رساندم. آیا 5 ترم بودن مشکلی در پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان در مقطع دکتری ایجاد می کند؟
3- منظور از ((صرفا برای یک بار)) در جمله ((پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یک بار امکان پذیر است)) که در ماده 1-1 آیین نامه پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد بیان شده است، چیست؟

يکشنبه 17/8/1394

پاسخ :
با نام و یاد خدا
و با سلام، 
دوست گرامی، 
1 و 2) تا آنجا که بنده در آینن نامه بررسی کردم محدودیتی در استفاده دوباره از استعداد درخشان برای یک مقطع دیگر و تعداد وجود ندارد. توصیه می‌کنم برای اطمینان بیشتر به سایت زیر مراجعه نماید.
http://phdtest.ir/1391/04/آیین-نامه-دکتری-بدون-آزمون-کنکور-9/
3) منظور این است که داوطلب در صورتی که یکبار با استفاده از استعداد درخشان در مقطع دکتری پذیرفته شده باشد در دصورتی که بعدها یا به دلیل انصراف و یا به دلیل شرکت در یک رشته دیگر نمی‌تواند از امتیاز استعداد درخشان مجددا در آزمون دکتری پذیرفته شود.
موفق و پیروز باشید.

 اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

برترین مطالب


... پردیس های خودگران چیست؟اگر منظور جذب دانشجوی پولی است بطور مثال هزینه ...
... فرهنگیان در امتحان ارشد 93 (برای 94)دانشجو می پذیرد؟وآیا با مدرک غیرمرتبط ...
... متمرکز با نیمه ...
... 93 ص29 کد 19 و 20 نوشته __ کد 19 : کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی کد20 : کد موسسه ...
... بین الملل و پ ...
... ارشد رشته علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی و دبستانی رو میخواستم بدونم.با ...

... ساز من قصد ایجاد یک واحد پرورش قزل آلا رو دارم و هیچی هم از ماهی نمیدونم ...
... به رشته ی مهمانداری هواپ ...
... از نظر بازار کار بهتر است مدیریت صنعتی یا مدیریت بازرگانی هر کدام که ...
... برای یک گیم نت رو می خواستم بدونم و اینكه از كجا باید اقدام به گرفتن مجوز ...
... نظر بازار کار در ایران کدام رشته است با چه رتبه ای می شود در دانشگاه دولتی ...
... تور شدن چه باید کرد و در چه رشته ای باید تحصیل کرد؟ ایا ارتباطی با رشته ...

سایر مطالب

سایر مطالب

سایر مطالب

*